Filter for dag

Mandag Holdtype Hold Instruktør
06:00 - 07:00 Boot Camp BootCamp Egill Rúnar Reynisson
13:00 - 14:00 Boot Camp BootCamp Egill Rúnar Reynisson
15:30 - 16:30 Boot Camp BootCamp Egill Rúnar Reynisson
16:30 - 17:30 Base Camp Base Camp Inga Birna Traustadóttir
16:30 - 17:30 Boot Camp BootCamp Egill Rúnar Reynisson
17:30 - 18:30 Boot Camp BootCamp Egill Rúnar Reynisson
17:30 - 18:30 Budz Junior Junior (10-15) Anne Sophie
18:45 - 19:45 Budz Queen's 2019 8 uge forløb start 13. maj Inga Birna Traustadóttir
18:45 - 19:45 Budz Queen's 2019 8 uge forløb start 19. august Inga Birna Traustadóttir
20:00 - 21:00 Base Camp Base Camp Martin Kielstrup
20:00 - 21:00 Boot Camp BootCamp Egill Rúnar Reynisson
Tirsdag Holdtype Hold Instruktør
16:30 - 17:30 Boot Camp BootCamp Egill Rúnar Reynisson
17:30 - 18:30 Strength & Conditioning S&C Egill Rúnar Reynisson
18:45 - 19:45 Base Camp BaseCamp Lukket hold 8 uger start 20. august Inga Birna Traustadóttir
18:45 - 19:45 Base Camp BaseCamp Lukket hold 8 uger start 14. maj Inga Birna Traustadóttir
Onsdag Holdtype Hold Instruktør
06:00 - 07:00 Boot Camp BootCamp Egill Rúnar Reynisson
13:00 - 14:00 Boot Camp BootCamp Egill Rúnar Reynisson
15:30 - 16:30 Boot Camp BootCamp Egill Rúnar Reynisson
16:30 - 17:30 Base Camp Base Camp Inga Birna Traustadóttir
16:30 - 17:30 Boot Camp BootCamp Egill Rúnar Reynisson
17:30 - 18:30 Boot Camp BootCamp Egill Rúnar Reynisson
18:45 - 19:45 Budz Queen's 2019 8 uge forløb start 13. maj Inga Birna Traustadóttir
18:45 - 19:45 Budz Queen's 2019 8 uge forløb start 19. august Inga Birna Traustadóttir
20:00 - 21:00 Base Camp Base Camp Martin Kielstrup
20:00 - 21:00 Boot Camp BootCamp Egill Rúnar Reynisson
Torsdag Holdtype Hold Instruktør
16:30 - 17:30 Boot Camp BootCamp Egill Rúnar Reynisson
17:30 - 18:30 Strength & Conditioning S&C Egill Rúnar Reynisson
18:45 - 19:45 Base Camp BaseCamp Lukket hold 8 uger start 20. august Inga Birna Traustadóttir
18:45 - 19:45 Base Camp BaseCamp Lukket hold 8 uger start 14. maj Inga Birna Traustadóttir
Fredag Holdtype Hold Instruktør
06:00 - 07:00 Boot Camp BootCamp Egill Rúnar Reynisson
08:15 - 09:15 Boot Camp BootCamp Inga Birna Traustadóttir
13:00 - 14:00 Boot Camp BootCamp Egill Rúnar Reynisson
14:30 - 15:30 Boot Camp BootCamp Egill Rúnar Reynisson
15:30 - 16:30 Boot Camp BootCamp Egill Rúnar Reynisson
16:30 - 17:30 Boot Camp BootCamp Egill Rúnar Reynisson
16:30 - 17:30 Budz Junior Junior (10-15) Anne Sophie
Lørdag Holdtype Hold Instruktør
08:30 - 09:30 Base Camp Base Camp Inga Birna Traustadóttir
08:30 - 09:30 Boot Camp BootCamp Egill Rúnar Reynisson
09:30 - 10:30 Strength & Conditioning S&C Egill Rúnar Reynisson
Søndag Holdtype Hold Instruktør
09:30 - 11:00 Boot Camp BootCamp Outdoor (sidste søndag i måneden) Egill Rúnar Reynisson

Mandag

Tid:06:00 - 07:00
Holdtype:Boot Camp
Hold:BootCamp
Instruktør:Egill Rúnar Reynisson
Tilmeld dig
Tid:13:00 - 14:00
Holdtype:Boot Camp
Hold:BootCamp
Instruktør:Egill Rúnar Reynisson
Tilmeld dig
Tid:15:30 - 16:30
Holdtype:Boot Camp
Hold:BootCamp
Instruktør:Egill Rúnar Reynisson
Tilmeld dig
Tid:16:30 - 17:30
Holdtype:Base Camp
Hold:Base Camp
Instruktør:Inga Birna Traustadóttir
Tilmeld dig
Tid:16:30 - 17:30
Holdtype:Boot Camp
Hold:BootCamp
Instruktør:Egill Rúnar Reynisson
Tilmeld dig
Tid:17:30 - 18:30
Holdtype:Boot Camp
Hold:BootCamp
Instruktør:Egill Rúnar Reynisson
Tilmeld dig
Tid:17:30 - 18:30
Holdtype:Budz Junior
Hold:Junior (10-15)
Instruktør:Anne Sophie
Tilmeld dig
Tid:18:45 - 19:45
Holdtype:Budz Queen's
Hold:2019 8 uge forløb start 13. maj
Instruktør:Inga Birna Traustadóttir
Tilmeld dig
Tid:18:45 - 19:45
Holdtype:Budz Queen's
Hold:2019 8 uge forløb start 19. august
Instruktør:Inga Birna Traustadóttir
Tilmeld dig
Tid:20:00 - 21:00
Holdtype:Base Camp
Hold:Base Camp
Instruktør:Martin Kielstrup
Tilmeld dig
Tid:20:00 - 21:00
Holdtype:Boot Camp
Hold:BootCamp
Instruktør:Egill Rúnar Reynisson
Tilmeld dig

Tirsdag

Tid:16:30 - 17:30
Holdtype:Boot Camp
Hold:BootCamp
Instruktør:Egill Rúnar Reynisson
Tilmeld dig
Tid:17:30 - 18:30
Holdtype:Strength & Conditioning
Hold:S&C
Instruktør:Egill Rúnar Reynisson
Tilmeld dig
Tid:18:45 - 19:45
Holdtype:Base Camp
Hold:BaseCamp Lukket hold 8 uger start 20. august
Instruktør:Inga Birna Traustadóttir
Tilmeld dig
Tid:18:45 - 19:45
Holdtype:Base Camp
Hold:BaseCamp Lukket hold 8 uger start 14. maj
Instruktør:Inga Birna Traustadóttir
Tilmeld dig

Onsdag

Tid:06:00 - 07:00
Holdtype:Boot Camp
Hold:BootCamp
Instruktør:Egill Rúnar Reynisson
Tilmeld dig
Tid:13:00 - 14:00
Holdtype:Boot Camp
Hold:BootCamp
Instruktør:Egill Rúnar Reynisson
Tilmeld dig
Tid:15:30 - 16:30
Holdtype:Boot Camp
Hold:BootCamp
Instruktør:Egill Rúnar Reynisson
Tilmeld dig
Tid:16:30 - 17:30
Holdtype:Base Camp
Hold:Base Camp
Instruktør:Inga Birna Traustadóttir
Tilmeld dig
Tid:16:30 - 17:30
Holdtype:Boot Camp
Hold:BootCamp
Instruktør:Egill Rúnar Reynisson
Tilmeld dig
Tid:17:30 - 18:30
Holdtype:Boot Camp
Hold:BootCamp
Instruktør:Egill Rúnar Reynisson
Tilmeld dig
Tid:18:45 - 19:45
Holdtype:Budz Queen's
Hold:2019 8 uge forløb start 13. maj
Instruktør:Inga Birna Traustadóttir
Tilmeld dig
Tid:18:45 - 19:45
Holdtype:Budz Queen's
Hold:2019 8 uge forløb start 19. august
Instruktør:Inga Birna Traustadóttir
Tilmeld dig
Tid:20:00 - 21:00
Holdtype:Base Camp
Hold:Base Camp
Instruktør:Martin Kielstrup
Tilmeld dig
Tid:20:00 - 21:00
Holdtype:Boot Camp
Hold:BootCamp
Instruktør:Egill Rúnar Reynisson
Tilmeld dig

Torsdag

Tid:16:30 - 17:30
Holdtype:Boot Camp
Hold:BootCamp
Instruktør:Egill Rúnar Reynisson
Tilmeld dig
Tid:17:30 - 18:30
Holdtype:Strength & Conditioning
Hold:S&C
Instruktør:Egill Rúnar Reynisson
Tilmeld dig
Tid:18:45 - 19:45
Holdtype:Base Camp
Hold:BaseCamp Lukket hold 8 uger start 20. august
Instruktør:Inga Birna Traustadóttir
Tilmeld dig
Tid:18:45 - 19:45
Holdtype:Base Camp
Hold:BaseCamp Lukket hold 8 uger start 14. maj
Instruktør:Inga Birna Traustadóttir
Tilmeld dig

Fredag

Tid:06:00 - 07:00
Holdtype:Boot Camp
Hold:BootCamp
Instruktør:Egill Rúnar Reynisson
Tilmeld dig
Tid:08:15 - 09:15
Holdtype:Boot Camp
Hold:BootCamp
Instruktør:Inga Birna Traustadóttir
Tilmeld dig
Tid:13:00 - 14:00
Holdtype:Boot Camp
Hold:BootCamp
Instruktør:Egill Rúnar Reynisson
Tilmeld dig
Tid:14:30 - 15:30
Holdtype:Boot Camp
Hold:BootCamp
Instruktør:Egill Rúnar Reynisson
Tilmeld dig
Tid:15:30 - 16:30
Holdtype:Boot Camp
Hold:BootCamp
Instruktør:Egill Rúnar Reynisson
Tilmeld dig
Tid:16:30 - 17:30
Holdtype:Boot Camp
Hold:BootCamp
Instruktør:Egill Rúnar Reynisson
Tilmeld dig
Tid:16:30 - 17:30
Holdtype:Budz Junior
Hold:Junior (10-15)
Instruktør:Anne Sophie
Tilmeld dig

Lørdag

Tid:08:30 - 09:30
Holdtype:Base Camp
Hold:Base Camp
Instruktør:Inga Birna Traustadóttir
Tilmeld dig
Tid:08:30 - 09:30
Holdtype:Boot Camp
Hold:BootCamp
Instruktør:Egill Rúnar Reynisson
Tilmeld dig
Tid:09:30 - 10:30
Holdtype:Strength & Conditioning
Hold:S&C
Instruktør:Egill Rúnar Reynisson
Tilmeld dig

Søndag

Tid:09:30 - 11:00
Holdtype:Boot Camp
Hold:BootCamp Outdoor (sidste søndag i måneden)
Instruktør:Egill Rúnar Reynisson
Tilmeld dig
Du kan også følge os!